0
0
Vota!

Composició de les Comissions de treball i seguiment de cada àrea.

El document proporcionat per l'ajuntament no permet la copia del text.

Descarrega el document original

Primer.- Designar com a membres de les Comissions de treball i seguiment d'Àrees, als següents regidors/es:

COMISSIÓ DE TREBALL I SEGUIMENT DE L'ÀREA DE PROJECTES ESTRATÈGICS TRANSVERSALS, que estarà integrada pels membres següents:

  • Titular : Sr. BENET FUSTÉ ESPARGARÓ o regidor en qui delegui.
  • ERC: Joan Masferrer Sala, suplent Enric Olivé Manté
  • CUP: Hugh Lucchetti Barba, suplent Marta Cordomí Forns
  • CiU: Miriam Nogueras Camero, suplent Calamanda Vila Borralleras
  • PSC: Jose Ramon Hurtado Castro, suplent Josep Quesada Tornero
  • GpC-FiC: Jordi Abad Tremps
  • Partit Popular: Jaime Gelada Jimenez

COMISSIÓ DE TREBALL I SEGUIMENT DE L'ÀREA D'ALCALDIA I D'ORGANITZACIÓ I GOVERN OBERT, que estarà integrada pels membres següents:

  • Titular: Sr. RAFAEL CABALLERIA PERRAMON o regidor en qui delegui.
  • ERC: Enric Olivé Manté, suplent Joan Masferrer Sala
  • CUP: Benet Fusté Espargaró, suplent Laia Muñoz Casanovas
  • CiU: Calamanda Vila Borralleras, suplent Miriam Nogueras Camero
  • PSC: Glòria Pascual Molina, suplent José Quesada Tornero
  • GpC-FiC: Jordi Abad Tremps
  • Partit Popular: Jaime Gelada Jiménez

COMISSIÓ DE TREBALL I SEGUIMENT DE L'ÀREA DE TERRITORI I SOSTENIBILITAT, que estarà integrada pels membres següents:

  • Titular: Sr. JOAN MASFERRER SALA o regidor en qui delegui.
  • ERC: Núria Hernández Gil, suplent Rafel Caballeria Perramon
  • CUP: Marta Cordomí Forns, suplent Benet Fusté Espargaró
  • CiU: Miriam Nogueras Camero, suplent Calamanda Vila Borralleras
  • PSC: José Quesada Tornero, suplent José Ramon Hurtado Castro
  • GpC-FiC: Jordi Abad Tremps
  • Partit Popular: Jaime Gelada Jimenez

COMISSIÓ DE TREBALL I SEGUIMENT DE L'ÀREA DE DRETS SOCIALS I DESENVOLUPAMENT ECONÒMIC, que estarà integrada pels membres següents:

  • Titular: Sra. LAIA MUÑOZ CASANOVAS o regidor en qui delegui.
  • ERC: Núria Hernández Gil, suplent Isabel Sallés Gel
  • CUP: Hugh Lucchetti Barba, suplent Benet Fusté Espargaró
  • CiU: Mª Carmen Mallorques Pont, suplent Miriam Nogueras Camero
  • PSC: Glòria Pascual Molina, suplent Jose Ramon Hurtado Castro
  • GpC-FiC: Jordi Abad Tremps
  • Partit Popular: Jaime Gelada Jimenez

COMISSIÓ DE TREBALL I SEGUIMENT DE L'ÀREA DE DESENVOLUPAMENT COMUNITARI, que estarà integrada pels membres següents:

  • Titular: Sra. MARTA CORDOMÍ FORNS o regidor en qui delegui.
  • ERC: Rafel Caballeria Perramon, suplent Isabel Sallés Gel
  • CUP: Laia Muñoz Casanovas, suplent Hugh Lucchetti Barba
  • CiU: Mª Carmen Mallorques Pont, suplent Miriam Nogueras Camero
  • PSC: Glòria Pascual Molina, suplent Josep Quesada Tornero
  • GpC-FiC: Jordi Abad Tremps
  • Partit Popular: Jaime Gelada Jiménez
0 Opinions
Resultat ple municipal
17

Opinions

Encara no hi ha cap opinió, digues la teva!

Dona la teva opinió

Registra't per poder opinar!